Pijpdraai-laspositioneerder met servomotor
Afmetingen van de positioneerder

Beschrijving
Deze pijplaspositioneerder wordt gebruikt voor uiteenlopende toepassingen, van het oprollen van pijpen tot het positioneren van zeer lange onderdelen zoals chassiscomponenten of lantaarnpalen.
- Laspositioneerders verhogen de productiviteit aanzienlijk bij het lassen van pijpen, assen, wielen, bochten en andere fittingen.
- De afmetingen van de lasdraaitafel en de asbelasting kunnen worden aangepast; spankoppen en steunwielen zijn beschikbaar.

- Kan worden aangepast aan andere robotmerken zoals Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (De klant dient een motortekening aan te leveren; wij maken vervolgens de montagegaten op basis van die tekening.)
- PLC-kasten zijn optioneel.
Diameter van de positioneerder
| Model | JHY4010T-050 |
| Nominale ingangsspanning | Eenfasig 220V, 50/60Hz |
| Motorisolatieklasse | F |
| Werktafel | Diameter 500 mm (kan worden aangepast) |
| Gewicht | Ongeveer 400 kg |
| Maximale laadcapaciteit | Axiaal draagvermogen ≤100 kg / ≤300 kg / ≤500 kg (aanpasbaar) |
| Herhaalbaarheid | ±0,1 mm |
| Stoppositie | Elke functie |
Sollicitatie
Auto-onderdelen, fietsonderdelen, auto-onderdelen, stalen meubels, nieuwe energie, staalconstructies, bouwmachines, fitnessapparatuur, enz.
Verpakking: Houten kisten
Levertijd: 40 dagen na ontvangst van de vooruitbetaling
Veelgestelde vragen
1. V: Hoe kies ik mijn lasspecialisten?
A: Kunt u ons het gewicht en de afmetingen van uw werkstuk doorgeven en foto's van de laspositie sturen? Dan kunnen wij u de geschikte laspositioneerder aanbevelen.
2. V: Kan ik uw positioneerder gebruiken voor mijn Fanuc/ABB/Kuka/Yaskawa robot?
A: Ja. Maar u dient de motor zelf aan te leveren en te installeren.
3. V: Accepteert u bestellingen op maat?
A: Ja, we kunnen de positioneerder ontwerpen met verschillende laadvermogens en werkbladafmetingen.







