Zeer nauwkeurige laspositioneerder met servomotor.
Afmetingen van de positioneerder

Beschrijving
2-assige servopositioneerder
- Positioneerders voor lasrobotsystemen
-Eén as kan horizontaal worden gedraaid en de andere as kan omhoog en omlaag worden geklapt voor het lassen van complexe werkstukken onder meerdere hoeken.
- De positioneerder maakt gebruik van dezelfde aandrijfinrichting als de robot en is beschikbaar met hoge snelheid, hoge precisie en een hoog laadvermogen.
- Biedt een hogere laskwaliteit
- Een compacte carrosserie met een verbeterd toelaatbaar moment, traagheid en draagvermogen kan worden gerealiseerd.
Kan worden aangepast aan andere robotmerken zoals Fanuc, ABB, KUKA en Yaskawa. (De klant dient een motortekening aan te leveren; wij maken vervolgens de montagegaten op basis van die tekening.)
PLC-kasten zijn optioneel.
Diameter van de positioneerder
| Model | JHY4030P-080 |
| Nominale ingangsspanning | Eenfasig 220V, 50/60Hz |
| Motorisolatieklasse | F |
| Werktafel | Diameter 800 mm (kan worden aangepast) |
| Gewicht | Ongeveer 400 kg |
| Maximale laadcapaciteit | Axiaal draagvermogen ≤300 kg / ≤500 kg (>500 kg kan op maat gemaakt worden) |
| Herhaalbaarheid | ±0,1 mm |
| Stoppositie | Elke functie |
Verpakking: Houten kisten
Levertijd: 40 dagen na ontvangst van de vooruitbetaling
Veelgestelde vragen
1. V: Kan ik uw positioneerder gebruiken voor mijn Fanuc/ABB/Kuka/Yaskawa robot?
A: Ja. Maar u dient de motor zelf aan te leveren en te installeren.
2. V: Kan uw positie synchroon met uw robot bewegen?
A: Ja.






