Lasrobotcel met zuiger en looprail
Beschrijving
Normaal gesproken is het maximale bereik van een lasrobotarm 2000 mm. Als het werkstuk te groot is voor een robot met een bereik van 2000 mm, kan een beweegbare rail de bewegingsafstand van de robot vergroten. De besturingskast, de lasstroombron en andere apparatuur kunnen ook op de rail worden geplaatst.
Een 1-assige kop-staartpositioneerder helpt daarentegen om het lange werkstuk vast te houden en te roteren, zodat zowel voor- als achterzijde gelast kan worden.
Technische parameters van de positioneerder
| Model | JHY4030A-180 / JHY4030A-250 |
| Nominale ingangsspanning | Eenfasig 220V, 50/60Hz |
| Motorisolatieklasse | F |
| Werktafel | 1800x800mm / 2500x800mm (kan worden aangepast) |
| Gewicht | Ongeveer 600 kg / Ongeveer 800 kg |
| Maximale laadcapaciteit | Axiaal draagvermogen ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (>1000 kg kan op maat gemaakt worden) |
| Herhaalbaarheid | ±0,1 mm |
| Stoppositie | Elke functie |
Technische parameters van de bewegende rail
| Model | JHY6030A/ 6050A/ 6100A |
| Nominale ingangsspanning | Eenfasig 220V, 50/60Hz |
| Motorisolatieklasse | F |
| Werktafel | 500x500mm (kan worden aangepast) |
| Gewicht | Ongeveer 450 kg |
| Maximale laadcapaciteit | Axiaal draagvermogen ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (>1000 kg kan op maat gemaakt worden) |
| Herhaalbaarheid | ±0,1 mm |
| Stoppositie | Elke functie |
Verpakking: Houten kisten
Levertijd: 40 dagen na ontvangst van de vooruitbetaling
Veelgestelde vragen
V: Moet ik ook een positioneerder kopen die bij de lasrobot past?
Antwoord: Dat hangt af van de complexiteit van uw werkstukken. Als uw werkstuk complex is, moet u een positioneerder aanschaffen die bij de lasrobot past.
V: Welke informatie moet ik verstrekken zodat u een geschikte robot voor mij kunt aanbevelen?
Antwoord: Gelieve gedetailleerde tekeningen van het werkstuk te verstrekken, inclusief materiaal, dikte, laspositie, afmetingen en gewicht van het werkstuk.
V: Kunt u maatwerk leveren voor ons product?
Antwoord: Ja. Wij leveren professionele robotlassystemen die perfect aansluiten op uw specifieke product. U hoeft ons alleen uw gedetailleerde producttekeningen en lasvereisten toe te sturen, waarna wij een technisch voorstel op maat voor u zullen opstellen.
V: Kunt u een technicus naar ons land sturen om de machine te installeren?
Antwoord: Ja. We sturen een technicus naar uw land voor installatie, inbedrijfstelling en training. Bij eventuele problemen bieden we ook online ondersteuning.
V: Ik wil de laskwaliteit van ons product weten, wat moet ik doen?
Antwoord: U kunt uw monsters naar onze fabriek sturen voor een proeflas. Na de proeflas sturen we u een video en foto's van het lasproces ter referentie. We sturen de monsters ook terug ter controle.












