Robotgestuurd lasstation voor kleine onderdelen
Technische parameters van de positioneerder
| Model | JHY4010U-050 |
| Nominale ingangsspanning | Eenfasig 220V, 50/60Hz |
| Motorisolatieklasse | F |
| Werktafel | Diameter 500 mm |
| Gewicht | Raadpleeg het werkelijke gewicht. |
| Maximale laadcapaciteit | Axiale nuttige last 100 kg |
| Herhaalbaarheid | ±0,1 mm |
| Stoppositie | Elke functie |
Robotwerkstationcomponenten
1. Lasrobot:
Type: MIG-lasrobot - BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG-lasrobot: BR-1510B, BR-1920B
Laserlasrobot: BR-1410G, BR-1610G
2. Positioneerder
Model: JHY4010U-050
Type: 2-assige positioneerder
3. Lasstroombron
Type: 350A/500A lasstroombron
4. Lasbrander
Type: luchtgekoelde brander, watergekoelde brander, push-pull brander
5. Reinigingsstation met brander:
Model: SC220A
Type: Automatische pneumatische lasbranderreiniger
Overige randapparatuur voor robotwerkstations
1. Robot die rails verplaatst
Model: JHY6050A-030
2. Lasersensor (optioneel)
Functie: lasvolging, positionering
3. Veiligheidslichtscherm (optioneel)
Beschermingsafstand: 0,1-2 m, 0,1-5 m; beschermingshoogte: 140-3180 mm
4. Beveiligingshek (optioneel)
5. PLC-kast (optioneel)
Lasmateriaal
Roestvrijstalen lassen
Aluminiumlassen
Koolstofstaallassen
Gegalvaniseerde buis/pijp/plaat lassen
Koudwalslassen
Sollicitatie
Auto-onderdelen, fietsonderdelen, auto-onderdelen, stalen meubels, nieuwe energie, staalconstructies, bouwmachines, fitnessapparatuur, enz.
Pakket:Houten kisten
Levertijd:40 dagen na ontvangst van de vooruitbetaling
Veelgestelde vragen
V: Welke informatie moet ik verstrekken zodat u een geschikte robot voor mij kunt aanbevelen?
Antwoord: Gelieve gedetailleerde tekeningen van het werkstuk te verstrekken, inclusief materiaal, dikte, laspositie, afmetingen en gewicht van het werkstuk.
V: Kunt u maatwerk leveren voor ons product?
Antwoord: Ja. Wij leveren professionele robotlassystemen die perfect aansluiten op uw specifieke product. U hoeft ons alleen uw gedetailleerde producttekeningen en lasvereisten toe te sturen, waarna wij een technisch voorstel op maat voor u zullen opstellen.
V: Wat is de garantieperiode en de levertijd?
Antwoord: De garantieperiode is 12 maanden. De levertijd bedraagt 30 dagen na ontvangst van uw aanbetaling.
V: Ik wil de laskwaliteit van ons product weten, wat moet ik doen?
Antwoord: U kunt uw monsters naar onze fabriek sturen voor een proeflas. Na de proeflas sturen we u een video en foto's van het lasproces ter referentie. We sturen de monsters ook terug ter controle.












