MIG/TIG-lasrobotarm met 2-assige rotator

Beschrijving
Het is geschikt voor automatisch lassen, naadlassen en doorlassen van diverse grote plaatmetalen onderdelen en complexe constructies.
De robots hebben de patentcertificering van het Chinese Bureau voor Intellectuele Eigendom en de CE-exportcertificering behaald.
Het laadvermogen en de afmetingen van de draaitafel van de 2-assige positioneerder kunnen worden aangepast.
Dit robotlasstation is doorgaans eenvoudig op te stellen met een flexibele lay-out. U kunt de opstelling aanpassen aan de situatie ter plaatse. U kunt kiezen uit diverse randapparatuur, zoals een reinigingsstation voor de lastoorts, een roterende positioneerder, een laservolgsysteem, een afstandsbediening, enzovoort. Wij bieden gratis technische training aan.
Technische parameters van de positioneerder
| Model | JHY4050L-080 |
| Nominale ingangsspanning | Eenfasig 220V, 50/60Hz |
| Motorisolatieklasse | F |
| Werktafel | Diameter 800 mm (kan worden aangepast) |
| Gewicht | Ongeveer 400 kg |
| Maximale laadcapaciteit | Axiaal draagvermogen ≤500 kg / ≤1000 kg (>1000 kg kan op maat gemaakt worden) |
| Herhaalbaarheid | ±0,1 mm |
| Stoppositie | Elke functie |
Materiaal
Roestvrijstalen lassen
Aluminiumlassen
Koolstofstaallassen
Gegalvaniseerde buis/pijp/plaat lassen
Koudwalslassen
Sollicitatie
Auto-onderdelen, fietsonderdelen, auto-onderdelen, stalen meubels, nieuwe energie, staalconstructies, bouwmachines, fitnessapparatuur, enz.
Pakket:Houten kisten
Levertijd:40 dagen na ontvangst van de vooruitbetaling
Veelgestelde vragen
V: Welke informatie moet ik verstrekken zodat u een geschikte robot voor mij kunt aanbevelen?
Antwoord: Gelieve gedetailleerde tekeningen van het werkstuk te verstrekken, inclusief materiaal, dikte, laspositie, afmetingen en gewicht van het werkstuk.
V: Kunt u maatwerk leveren voor ons product?
Antwoord: Ja. Wij leveren professionele robotlassystemen die perfect aansluiten op uw specifieke product. U hoeft ons alleen uw gedetailleerde producttekeningen en lasvereisten toe te sturen, waarna wij een technisch voorstel op maat voor u zullen opstellen.
V: Kunt u me enkele toepassingsvideo's laten zien?
Antwoord: Jazeker. U kunt al onze toepassingsvideo's bekijken op ons YouTube-kanaal door te zoeken op "JHY industrial robot" of u kunt onze verkoopafdeling vragen om u de video's door te sturen.
V: Ik wil de laskwaliteit van ons product weten, wat moet ik doen?
Antwoord: U kunt uw monsters naar onze fabriek sturen voor een proeflas. Na de proeflas sturen we u een video en foto's van het lasproces ter referentie. We sturen de monsters ook terug ter controle.












