6-assige robotwerkplek voor het lassen van roestvrij staal en aluminium
Beschrijving
De 2-assige positioneerder kan een horizontale rotatie van ±180° en een kantelrotatie uitvoeren.
De rotatie van de positioneerder wordt aangestuurd door de besturingskast die is aangesloten op de robotbesturingskast. Tijdens het lasproces kunnen hiermee gesynchroniseerde bewegingen tussen robot en positioneerder worden gerealiseerd.
Deze positioneerder is geschikt voor werkstukken die onder meerdere hoeken gelast moeten worden en kan worden gebruikt met lasrobots voor flexibeler laswerk en om de lasefficiëntie en -kwaliteit te verbeteren.
Technische parameters van de positioneerder
| Model | JHY4030P-080 |
| Nominale ingangsspanning | Eenfasig 220V, 50/60Hz |
| Motorisolatieklasse | F |
| Werktafel | Diameter 800 mm (kan worden aangepast) |
| Gewicht | Ongeveer 400 kg |
| Maximale laadcapaciteit | Axiaal draagvermogen ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (>1000 kg kan op maat gemaakt worden) |
| Herhaalbaarheid | ±0,1 mm |
| Stoppositie | Elke functie |
Robotwerkstationcomponenten
| Product | Hoeveelheid |
| 6-assige lasrobot | 1 set |
| 2-assige positioneerder | 1 set |
| Lasstroombron | 1 set |
| Lasbrander | 1 set |
| Bedieningskast | 2 stuks |
| Reinigingsstation voor fakkels | 1 set |
| Robot lineaire rail | *m (optioneel) |
| Lasersensor | 1 set (optioneel) |
| Veiligheidslichtgordijn | 1 set (optioneel) |
| Veiligheidshek | *m (optioneel) |
Waarom voor ons kiezen?
1. Wij zijn een van de eerste fabrikanten van lasrobots in China.
2. Wij zijn niet alleen robotfabrikant, maar produceren ook positioneringssystemen.
3. Meer dan 10 jaar ervaring in robotintegratieprojecten.
4. Het robotbesturingssysteem is eenvoudig te bedienen en stabiel in gebruik.
5. Het robotbesturingssysteem kan tot 12 assen aansturen.
6. Onze producten worden verkocht in meer dan 30 landen in Zuidoost-Azië, West-Azië, Europa, Noord-Amerika, Zuid-Amerika, Australië, enz.













